Ozdravné a nadstandardní pobyty

Institut zdraví obyvatel se chce vrátit zpět k ozdravným pobytům, které byly nejen úspěšné, ale především pomohly velmi výrazně vyléčit děti po onkologickém, či jiném těžkém onemocnění. Ozdravné přímořské pobyty velmi pomáhaly rodičům, kteří sami potřebovali získat sílu v dalším boji o záchranu svého dítěte.

Krásné vzpomínky, které naprosto zamlžují těžké chvíle, nepochopení celého našeho týmu, čím vším si musí malé dítě, či dospělý člověk projít, nad jakou nemocí zvítězit, nás naučily tuto práci milovat.

Institut zdraví obyvatel má koncesi cestovní agentury, a tak, kromě ozdravných pobytů, pořádá i pobyty pro svoji klientelu, která tak milovala svoji Veliku, její účinky, milé obyvatele - a hlavně - moře a řecké jídlo.

Přímořské letovisko kopíruje z velké části Mrtvé moře a je velmi vhodné svými účinky pro psoriatiky (lupenka), atopické akzematiky, ale i pro všechny, kteří si chtějí jenom odpočinout a zvýšit si imunitu v lázeňské oblasti, která patří mezi deset nejlepších pláží světa..

Zlepšení naší činnosti velmi záleží na vašich názorech, nápadech, na aktivním řešení otázek. Budeme vám velmi vděční, když nám vaše názory sdělíte. Jsme připraveni s vámi trvale spolupracovat. Sdělte nám prosím vaše názory na Krátkém kontaktním formuláři.

Velice vám děkujeme.