Koučování

Vnímám, že slovo kouč či koučing (koučink) nemusí být pozitivně vnímáno. Proto si dovolím Vás uvést do tohoto mého nejoblíbenějšího tématu. Jak jsem se ke koučinku dostala.

 Díky mojí práci s těžce nemocnými lidmi či s lidmi, kteří psychicky trpěli z různých důvodů, jsem se stala pro mnohé guru. Zprvu jsem to tak nevnímala. Zachraňovala jsem životy, pracovala za ostatní, vymýšlela jsem jejich strategie, snažila jsem se je okamžitě a rychle dovést k tomu, co chtěli. Byla jsem z toho unavená a vyčerpaná. Na mě nezbýval čas. Dělala jsem to s láskou. Pokud je někdo vážně nemocný, okamžitě nastupuji jako průvodce pacienta do doby, nežli ho dostanu z nebezpečí života či na špičkové pracoviště. K tomu však slouží Institut zdraví obyvatel.

Stále jsem přemýšlela, jak to udělat, abych měla i trochu času na svoje zdraví, na svoje koníčky, na svoji rodinu. A tak jsem se přihlásila do Result coaching systém (couacing – to bude blbně napsané) systém, kde jsem začala vnímat vědeckou práci s mozkem. Šla jsem dál a po úspěšném složení zkoušek jsem s jedním s vynikajících neurologů rozvíjela vlastní systém. A začala jsem sklízet úspěchy. Copak já, ale Ti, kteří mi věřili, kteří skutečně podstoupili sérii trénování (koučování), kteří zjistili, že nechci být guru, naopak, že je vedu k tomu, aby sami našli neuvěřitelné množství cest, aniž by k tomu potřebovali esoteriku, psychologii či psychiatry.

Kvalitní a seriózní kouč přestane trénovat, pokud klient jde na léčení ke specialistovi či trpí duševní poruchou. Díky mým letitým znalostem jsem v takových případech ochotna pomoci klientovi, aby se léčil.

Mnohdy lidé nevidí cesty, říkám tomu provozní slepota jednotlivce, mnohdy nevyužijí svých velkých kapacit, protože se točí v bludném kruhu a používají stejný vzorec chování. Peníze, které vydáte za tuto formu, se vám několikanásobně vrátí, protože získáte sebedůvěru, nadhled, vidíte nové možnosti v práci, v životě, v partnerských vztazích či si uvědomíte svůj talent, který lze vždy v životě využít.

    Způsoby koučování:

  •  Osobní schůzka
  • dále lze přes skype či telefonicky

  • 12 sezení, kdy můžete zůstat ve svém domově, abyste se cítili komfortně (lze upravit, pokud si klient i trenér uvědomí, že je dosaženo vytyčeného cíle)

    KODEX KOUČE

    Vzhledem k tomu, že při trénování je klient schopen ze sebe dostat mnoho intimních věcí je můj kodex striktnější, nežli u lékaře – klient je chráněn kodexem, který zakazuje o klientovi cokoliv sdělovat.

SEX KOUČ - tato oblast je určena pro všechny, kteří potřebují pomoci v jejich erotickém a sexuálním životě. Řešíme témata orgasmu, studu, nevyřešené identity.

Motto:
Je to váš oheň, vaše olympiáda, váš život.

 

Certifikát 

Zlepšení naší činnosti velmi záleží na vašich názorech, nápadech, na aktivním řešení otázek. Budeme vám velmi vděční, když nám vaše názory sdělíte. Jsme připraveni s vámi trvale spolupracovat. Sdělte nám prosím vaše názory na Krátkém kontaktním formuláři.

Velice vám děkujeme.